Tlačové správy

Ženy dokážu všetko! Oslávte MDŽ ich podporou v inovatívnych oblastiach

S blížiacim sa Medzinárodným dňom žien, FOREO – popredná svetová značka v oblasti skin-tech, ktorá sa neustále snaží posilniť svoje postavenie, oslavuje ženy inovátorky

žena pracuje na počítači

MDŽ a DigitALL

Témou Medzinárodného dňa žien na rok 2023 je DigitALL: Inovácie a technológie pre rodovú rovnosť – hodí sa ideálne pre FOREO, pretože to sa zaviazalo byť lídrom v špičkových inováciách a pozýva všetkých, aby sa pripojili a predniesli prípitok na počesť ženskej dokonalosti.

„V spoločnosti FOREO sme odhodlaní urobiť nemožné možným. A to je dôvod, prečo veríme, že všetky ženy budú uznané, hoci v minulosti to tak nevyhnutne nebolo. Aj keď ženy inovátorky v poslednej dobe získavajú čoraz viac uznania – vo FOREO vieme, že ženy sú už odjakživa veľkými vynálezcami vo vede a technike! A to je dôvod, prečo dnes nebudeme hovoriť o FOREO, aby vaša pleť vyzerala zdravo a krásne, ale skôr o oslave nekonečnej sily žien inovátoriek, ktoré držia kľúč k odomknutiu žiarivejšej budúcnosti.“ hovorí CEO FOREO EE Vladimir Cuturilo.

Ženy vynálezkyne

Ženy boli dlho neospevovanými vynálezcami, a to je dôvod, prečo ženy zdanlivo ešte len vstúpili do komunikácie. Pri pohľade späť do histórie však zistíme, že  zoznam žien inovátoriek, ktoré výrazne ovplyvnili naše životy, je dlhý.

žena vedkyňa

Hasiči, policajti a záchrana životov je pre mužov. Povedzte to Márii Beasleyovej. Mária nám všetkým dala lekciu – nedovoľte nikomu, aby vám hovoril, čo môžete a čo nemôžete! Žena, ktorá prešla od šitia šiat k vymýšľaniu, vytvorila vynález, ktorý navždy zmenil naše životy. Beasley vynašla revolučnú ohňovzdornú záchrannú plť, ktorá bola nielen kompatibilná a spoľahlivá, ale v roku 1912 zachránila viac ako 700 životov, keď sa Titanic potopil v severnom Atlantickom oceáne.

O prevratných vynálezoch, ktoré urobili ženy, by sme mohli pokračovať donekonečna. Napríklad nepriestrelné vlákno od Stephanie Kwolek, počítačový algoritmus od Ady Lovelace a Wifi od Hedy Lamarr.

Od vtedy, kedy o sebe ženy pochybovali až po dnešok, keď ženy vedia, kto sú a čo môžu robiť, prešla dlhá doba. Ale aj tak tu a tam niekto zažije výzvy. Preto chce FOREO všetkým pripomenúť, že ženy dnes zvládajú všetko a že moderný životný štýl by nebol takým, akým je dnes bez toho, aby ženy v histórii prispievali.

Ak sa chcete dozvedieť viac o FOREO, poprednej svetovej značke v oblasti skin-tech, a zostať informovaný o budúcom raste a inováciách, navštívte stránku www.foreo.com alebo sledujte @foreo_official.

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.