Jedlo Tlačové správy

Urobte si tento rok ešte krajšiu Veľkú noc so značkou WMF!

Opäť po roku prichádza Veľká noc – čas pohody, oddychu a hlavne čas, ktorý môžeme tráviť so svojimi najbližšími. Ide ale aj o čas pomerne hektický, preto sme si pre vás pripravili riešenie v podobe vychytávok značky WMF, ktoré svojim vzhľadom a funkčnosťou prinesú do vášho domova príjemnú atmosféru a postarajú sa o tak veľmi žiadané pohodlie v kuchyni aj pri stolovaní.

Varič vajíčok sedem kusov WMF

Varič pre sedem vajíčok pre celú rodinu aj iné účely

Vajcia pre koledníkov sú už veľkonočnou tradíciou, a aj napriek tomu, že už ich na ošatke z väčšej časti nahradili rôzne sladkosti, stále by pri týchto sviatkoch pár kraslíc nemalo na stoloch chýbať. Tento rok siahnite po variči vajec WMF Stelio. Zrazu sa totiž postará až o 7 vajec a vy sa v čase varenia môžete venovať svojim blízkym alebo sami sebe. Elektronický časovač pritom súčasne umožňuje prípravu vajec presne podľa vášho priania – namäkko, nahniličko, či natvrdo. V neposlednom rade samostatný vypínač a signálny tón na konci varenia vám bude uľahčovať prípravu vajec kedykoľvek a kdekoľvek. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Varič pre sedem vajíčok ocení veľká rodina, ale aj gazdinka, ktorá nevarí pre viac ľudí. Pripravuje chlebíčky, slané torty, alebo len nátierky, kde varených vajec potrebuje naraz niekoľko. Presne podľa požiadaviek. Na druhej strane to môže byť pokojne jediný partner, ktorý siahne po piatich, šiestich, alebo všetkých siedmych vajíčkach.

Pre dve vajíčka alebo jedno?

Keď je potrebné uvariť vajíčka dve – pre mladé páry, alebo naopak, pre dve deti súčasne, pomôcť môže varič vajíčok pre dve vajíčka WMF z radu KITCHENminis®. Komu by sa totiž kvôli pár vajciam chcel vyberať hrniec alebo väčší spotrebič? Tento malý varič na vajcia navyše šetrí miesto vo vašej kuchyni, teda vám bude celoročným pomocníkom, nielen počas veľkonočných sviatkov. Pripraví na raňajky jedno alebo dve vajcia akejkoľvek veľkosti. Je veľmi stabilný, vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň sa ľahko čistí. Vy sa tak nemusíte starať o zdĺhavé umývanie hrncov. Keď sú vajcia hotové, zaznie zvukový signál, vy teda ich prípravu nemusíte vôbec strážiť. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Deťom uvaríte vajíčka aj v menšom variči značky WMF (Odporúčaná cena 35,99 EUR), vložte ho do stojančeka WMF McEgg a vaši pomocníci majú o zábavu postarané. Veselý stojan vám navyše zaiste bude robiť radosť kedykoľvek, a to nielen na Veľkú noc. Rozhodne sa teda oplatí mať pár takých v zásobe, nikdy neviete, kedy budete vy, alebo vaše ratolesti potrebovať rozveseliť – McEgg sa o to zaručene postará. Použite kladivko na rozbitie škrupiny, siahnite si pre lyžičku v stojane a pochutnajte si! Odporúčaná cena 11,16 EUR.

Varič vajíčka a stojan WMS

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.