Koktail

Originálne žiadosti o ruku slávnych aj tých menej slávnych

Každá z nás odjakživa sníva o romantickej chvíľke, keď si náš milovaný partner pred nás pokľakne a romanticky nás požiada o ruku. Naša predstavivosť sa častokrát vyrovná scénkam z tých najromantickejších ženských románov alebo filmov. Ale ako je to naozaj? Pozrime sa na pár zaujímavých aj menej zaujímavých žiadostí o ruku.

žiadosť o ruku

Ako je to so zásnubami slávnych?

Jennifer Lopez povedala svojmu už teraz bývalému priateľovi Alexovi Rodriguezovi, profesionálnemu baseballovému hráčovi „áno“ na romantickej dovolenke. Športovec pred Jennifer pokľakol na pláži pri západe slnka, na čo samozrejme speváčka a herečka povedala áno. Kvôli dlhotrvajúcej koronakríze sa im však nepodarilo zosobášiť, a tak sa po 2 rokoch rozišli. Momentálne sa latino diva opať stretáva s hercom Benom Afleccom.

Svetoznámy futbalista Ronaldo veľmi originálne požiadal o ruku vtedajšiu priateľku a modelku Irinu Shayk. Po vyhratom zápase Real Madrid s Barcelonou, sadol do lietadla a priletel za svojou priateľkou Irinou do New Yourku, kde dávala rozhovor vo večernej show Davida Lettermana. Dlho im to však nevydržalo, Irina mu onedlho na to dala kopačky.

Slávna speváčka so zamatovým hlasom Christina Aguilera, sa vlani presne na Valentína zasnúbila so svojim priateľom, filmovým producentom Matthewom Rutlerom. Producent pred ňu pokľakol s patrične veľkým diamantom. Pre speváčku to bude druhá svadba. Prvú paradoxne ukončila rozvodom tiež na Valentína v roku 2011.

Herec a nepoučiteľný sukničkár Charlie Sheen zrejme dozrel, keď minulý rok na svätého Valentína požiadal svoju priateľku, pornoherečku Brett Rossi o ruku na jednom z najkrajších miest planéty, na Hawai. Herec priateľku prekvapil hneď ráno pri východe slnka. Brett bola nesmierne prekvapená a veľmi šťastná. Zrejme to od takého sukničkára nečakala. Mala by byť štvrtou v poradí, pred ňou mal totiž herec tri nevesty.

Neskutočné prekvapenie zažila tiež supermodelka Chrissy Teigen, keď ju počas dovolenky na Maldivách prekvapil žiadosťou o ruku napísaného do piesku jej partner, spevák John Legend.

Super-romantické gesto urobil Kanya West, keď si prenajal celý baseballový štadión v San Franciscu a požiadal o ruku slávnu americkú hviezdu reality show Kim Kardashian.

Prsteň, zásnuby

Originálne žiadosti nás „obyčajných“

Čo by ste povedali na prekvapenie vo forme letu balónom, kde by vás váš drahý požiadal v závratnej výške s prekrásnym výhľadom o ruku? Bálili by ste sa, či skôr potešili? Čo takto domáca klasika? Horiace sviečky (čím viac tým lepšie), prípadne praskajúci oheň v krbe? K tomu pomalá romantická hudba a príjemná atmosféra pri spoločnej večeri a fľaske vínka…

Alebo život inšpirovaný poriadnym romantickým filmom? Niekde na pláži na nádhernom ostrove, pri východe alebo západe slnka pri šume morských vĺn a vánku vo vlasoch. Ste radšej milovníčkou lesov, hôr a túr? Tak vás možno partner prekvapí niekde na lúke plných kvetov, prípadne na vrchole hory s výhľadom do doliny. Čo takto prekvapiť partnerku cez významnejší sviatok? Medzi najobľúbenejšie patria Vianoce, Valentín, prípadne narodeniny alebo vaše spoločné výročie.

Taktiež je veľmi originálny spôsob žiadosti, keď vám partner skryje prsteň do jedla. Či už do koláča alebo pohára s vínom. Pozor však aby ste ho neprehltli. Videli sme to v toľkých komédiách, že nám to pripadá ako bežná súčasť tohto typu žiadosti o ruku. Úplne milé je, keď vám prsteň prinesie váš alebo partnerov domáci maznáčik. Musíte ho mať však aspoň trochu vycvičeného, prípadne to s ním natrénovať. Pokiaľ je priateľka milovníčkou zvierat, bude nadšená. Akýmkoľvek spôsobom vás váš partner požiada o ruku, najdôležitejšie pre neho je to, že ho neodmietnete. Potom je už vedľajšie či to bude pred verejnosťou na štadióne, v nákupnom centre alebo v súkromí pri večeri alebo na romantickej dovolenke.

O autorovi

Zuzka - absolventka štúdia cestovného ruchu,mamina 2 synov a manželka, ktorá rada spoznáva nové miesta. Má rada filmy,knihy a športy,či už pasívne alebo aktívne.