Vzťahy

Partnerské vzťahy: Ako byť pre muža čo najviac príťažlivá?

Každá z nás chce byť pre mužské pohlavie čo najviac zaujímavá, príťažlivá a sexi. Nie všetky sme sa narodili ako dokonalé topmodelky. Krása je v dnešnom svete veľmi dôležitá, ale ruku na srdce, myslíte si, že chlapi hľadajú prázdne pekné hlavy? Niekedy je sympatia, dobré srdce a príjemné vyžarovanie viac ako len preumelkovaná krása.

Príťažlivá žena pri západe slnka

Čo na nás chlapi najviac zbožňujú:

1. vlasy

Nepoznám chlapa, ktorý by sa za ženskou „hrivou“ neotočil. V dnešnom modernom svete to už nie je problém, keďže nám z internetu vyskakujú reklamy a ponuky na rôzne vlasové klipy a príčesky. Povedzme si ale úprimne, je toto práve to, čo sa chlapom páči? Chlapi sú nenáročné tvory a majú radi skôr prirodzenosť. Pozor dámy, menej je niekedy viac.

2. prirodzenosť

Až na pár výnimiek majú naše mužnejšie polovičky radi prirodzenosť. STOP umelým mihalniciam, príčeskom, premaľovanej „fasáde“ a výstrednému oblečeniu. Muži na nás milujú práve našu prirodzenosť, jemné líčenie a príjemné vystupovanie.

3. spoločné záujmy

Je veľmi vzťahu prospešné, keď má pár spoločné záujmy a koníčky. Ak nie ste zrovna športový tip a nevyhľadávate dobrodružstvo či už vo forme športu alebo túry, stačí keď si občas povyrazíte do kina, na prechádzku alebo len tak na obed či posedieť niekde na teraske pri káve a dobrom drinku.

4. vlastné záujmy

Každý raz za čas potrebuje aj čas pre seba. Partnerským vzťahom to nesmierne prospieva. Či už si vyberiete relax pri knižke alebo s vínkom vo vani. Občas je fajn vybehnúť s priateľkami na kávu, obed či do kina. Pokecať o bežných babských témach a trošku oklepať tie naše polovičky. A naopak chlapom tiež dobre padne stretávka s kamošmi na pive či zápase.

5. úsmev a dobrá nálada

Nik z nás nemá rád oduté tváre a chlapi už vonkoncom nie. Samozrejme, nedá sa byť vždy dobre naladený, každý z nás má aj horšie dni, kedy to jednoducho nejde, usmievať sa ako pagáč. Muži zbožnujú dobre naladené usmievavé ženy a tak sa usmievajte čo najviac ako viete.

6. varenie

Ako sa hovori, „láska ide cez žalúdok“. Nemusíte byť práve Nigella Lawson, ale aspoň základné zručnosti v kuchyni by ste mali ovládať. Prekvapte svojho partnera vlastnoručne pripravenou večerou. Bude vám zobať z dlane.

7. zdravé sebavedomie

Na to, aby ste sa páčili jemu, musíte sa páčiť hlavne sama sebe. Nemusíte mať miery a tvár ako modelka, ale skúste na sebe nájsť niečo, čo sa vám páči a začať deň s tým, že to vôbec nie je také zlé. Žena, ktorá nemá komplexy a páči sa sama sebe, zaujme mužov skôr.

8. flirtujte

Chlapi milujú hravosť a laškovanie. Nemyslíme tým vulgárne vystupovanie v minisukni s promile alkoholu v krvy. Snažte sa konverzovať ľahko a zábavne, aby ste ho neodplašili, neflirtujte príliš okato. Ak u neho nevidíte záujem, netlačte na pílu. Príležitostí na zoznámenie bude ešte veľa. Chlapov po svete behá dosť.

9. vedieť si život užívať

Dôležitá súčasť partnerského vzťahu, je vedieť si život užívať. Či už spolu cestovať, spoznávať nové miesta a ľudí, vyjsť si s partiou na opekačku alebo vyraziť na koncert pod holým nebom. No povedzte, ktorý chlap má rád ženy, ktoré kysnú doma pri telke a mobile?

10. lichôtky

Ktorý chlap nemá rád keď mu zalichotia? Chválte ich čo najviac a uvidíte, že sa vám to vráti. Môžete pochváliť jeho znalosti, celkový rozhľad alebo novú košeľu, účes či parfém. S lichôtkami to ale netreba prehánať, stačí jedna dve denne.

O autorovi

Zuzka - absolventka štúdia cestovného ruchu,mamina 2 synov a manželka, ktorá rada spoznáva nové miesta. Má rada filmy,knihy a športy,či už pasívne alebo aktívne.