Starostlivosť o telo Tlačové správy

Slovenské šťavnaté vitamíny pre ženy sa predstavia svetu pod Eiffelovkou

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu SARIO pozvala slovenských malých a stredných podnikateľov na prezentáciu svojich výrobkov v rámci národného stánku na najväčšom svetovom potravinárskom veľtrhu SIAL. Medzi pozvanými je aj lokálna slovenská značka Vely, ktorá ponúka komplexy šťavnatých vitamínov pre ženy, s ohľadom na potreby, ktoré majú v aktuálnom životnom období.

Vitamíny vely

Vitamíny Vely

Vely verí v nádherný život každej ženy. Značka Vely preto uviedla na slovenský, český a maďarský trh šťavnaté komplexy vitamínov, ktoré sú svojim zložením jedinečné ako každá žena.

Všetky výživové doplnky Vely obsahujú výživné látky pochádzajúce z prírody, sú vyrobené bez farbív, lepku, sóje, orechov aj GMO. Vitamíny Vely sú sviežim, chutným a „zeleným“ produktom, sú jednoducho kúzelným zážitkom dňa. Život je predsa o momentoch, tak nech sú všetky čo najšťavnatejšie. Okrem toho šťavnaté výživové doplnky Vely nie je potrebné prehĺtať a zapíjať vodou.

Slovenský pôvod značky

Slovenské šťavnaté komplexy vitamínov Vely sa predstavia svetu 15.—19. októbra 2022 v Paríži počas spoločnej národnej expozície. Výstava SIAL Paríž je jedným z vôbec najväčších a najdôležitejších európskych veľtrhov potravín a nápojov. Zahraničným partnerom tu bude predstavený sortiment výrobkov, s cieľom uzatvorenia obchodných kontraktov a exportu slovenských výrobkov do zahraničia, no najmä s celospoločenským zámerom podporiť zdravie žien po celom svete, vďaka komplexom šťavnatých vitamínov.

Podrobnosti nájdete na: https://vely.sk

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.