Tlačové správy

Zanedbávate pravidelné užívanie výživových doplnkov?

Mnohé ženy hľadajú riešenie pre svoje aktuálne problémy v oblasti zdravia a krásy (napr. znížená obranyschopnosť organizmu, vypadávanie vlasov, každodenný stres) v užívaní výživových doplnkov. Avšak predstava každé ráno prehĺtať veľké vitamínové tablety, môže byť pre mnohé dámy dôvodom prečo zanedbávajú svoju dennú rutinu v rámci užívania vitamínov. Ak aj pre vás je práve nepríjemná chuť, spôsob užitia prehltnutím a výzor vitamínovej kapsule dôvodom, prečo vaša výživová rutina zlyhá alebo je nepravidelná a tak neprináša požadované výsledky, je tu pre vás riešenie, ktoré poteší zmysly.

vitamíny Vely

Vitamíny pre ženy, ktoré potešia zmysly

Vývoj výživových doplnkov neustále napreduje a svetové špičky vo farmaceutickom priemysle vyvinuli vhodné výživové riešenie už aj pre ženy, ktorým každodenné prehĺtanie tabliet alebo piluliek spôsobuje ťažkosti. Na svetový trh sa tak dostali gumené vitamíny a ženy všetkých vekových kategórií a národností si ich zamilovali. Podpore nádherného života žien a rozmaznávaniu ich zmyslov sa navyše začala venovať aj slovenská lokálna značka Vely.

Šťavnaté gumené hviezdičky Vely sú nabité vitamínmi, minerálmi a antioxidantmi, zabalené v hravých upcyklovateľných obaloch, s ohľadom na koncept Blue Beauty a Slow Beauty. Svojim sofistikovaným prevedením tak potešia vaše chuťové a čuchové bunky a taktiež sa zaiste pokocháte vizuálom balenia, ktoré je možné opätovne využiť v domácnosti, podľa vašej fantázie. Prioritne sa však vitamíny Vely zameriavajú na výživu ženského organizmu, pričom cielená výživa správnymi látkami môže odstrániť mnohé zdravotné problémy a chybičky krásy, s ktorými sa ženy počas svojho života stretávajú.

Šťavnaté a chutné? To nie je všetko!

Okrem toho, že dámam Vely ponúka široké portfólio výživových doplnkov, aby sa ich denná výživová rutina premenila na šťavnatý zážitok, značka dbá najmä na kvalitu a účinnosť produktov. Celé portfólio výrobkov prešlo prísnym klinickým testovaním a komplexy Formúl Vely™ pre ženy vyvíjali výlučne špecializovaní a kvalifikovaní odborníci z rôznych oblastí sektora nutraceutík. To všetko Vely ženám ponúka bez ohľadu na vek, životné obdobie alebo fázu menštruačného cyklu, v ktorej sa klientky práve nachádzajú.

vitamíny Vely

Šťavnaté vitamíny s neodolateľnými ovocnými príchuťami sú rozdelené do kategórií: Teen – pre tínedžerky, Twenty – pre mladé aktívne ženy, Pregnant – pre nastávajúce mamičky a  Mature – pre zrelé ženy. Navyše Vely prihliada aj na potravinové intolerancie, ktoré ženy môžu postihovať a rozličné iné preferencie v stravovaní. Výživové doplnky Vely preto neobsahujú prídavné látky, alergény či GMO. V sortimente okrem iného nájdete napríklad aj vegánske a vegetariánske výrobky vyrobené na čisto rastlinnej báze pektínu.

Výživové poradenstvo pre tie najlepšie výsledky

Šťavnaté vitamíny Vely sú vyvinuté s ohľadom na to, aby ulahodili každej žene, či už túži po silnejších vlasoch a nechtoch, bezproblémovej pleti, vnútornom pokoji alebo probiotikách bez obsahu lepku. Na svoje si prídu aj budúce mamičky, pretože Vely disponuje špeciálnou kolekciou pre tehotné, ktorú je možné zakúpiť aj v kompletnej sebazdokonaľovacej sade. Tento rad prešiel, tak ako všetky výrobky Vely, testovaním Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín. Ak túžite po čo najlepších výsledkoch  a neviete si vybrať, ktorým z výrobkov Vely potešíte svoje zmysly a podporíte svoje zdravie, obráťte sa na špecializované výživové poradenstvo na webe vely.sk.

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.