Jedlo

Grilovanie na elektrickom grile môže byť čistejšie a bezpečnejšie

Opäť prichádza čas pohody, slniečka a hlavne – grilovanie. Vybavte sa na tohtoročnú grilovaciu sezónu produkty značky WMF, ktoré toto obdobie urobia ešte o niečo pohodovejšie. Elektrické grily používajte na záhrade a s tie kontaktné kdekoľvek, a navyše za akéhokoľvek počasia.

Steak a grilovanie

Grilovanie na elektrickom grile má svoje výhody

Idete autom na dovolenku? Pribaľte si tentokrát do kufra kontaktný gril WMF Perfection Profi Plus, ktorý vám bude tým najlepším spoločníkom, či už idete k moru, alebo do kempu. Stačí vám iba prístup k zdroju a ste pripravení si okamžite ugrilovať skvelé pokrmy. WMF Perfection Profi Plus je vybavený technológiou automatického senzora, ktorý sníma veľkosť a hrúbku mäsa, podľa ktorých následne určí dobu varenia.

Gril WMF elektrický

Tým zaručia dokonalé výsledky vždy a všade. Plášť grilu je vyrobený z patentovanej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá zaisťuje dlhovekú odolnosť a zároveň vyzerá elegantne a minimalisticky. Dotykový displej s LED indikátormi navyše umocňuje zážitok z grilovania vo vnútri. Pokiaľ si nevyberiete ani zo 6. programov varenia, môžete zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vlastné nastavenie. A keď príde na upratovanie, gril disponuje dvoma odnímateľnými doskami z liateho hliníka s nepriľnavým povrchom pre ľahké čistenie. Grilovanie už nemôže byť jednoduchšie.

Vonkajší elektrický gril takmer ako klasický plynový

Pokiaľ ale preferujete gril vonkajší, ani tam nešliapnete vedľa, keď sa rozhodnete pre značku WMF. K dispozícii na trhu je elektrický gril Urban Master Profi Plus. A ako už jeho meno napovedá, v grilovaní je to skutočný master. Ide o jedinečný vonkajší gril 2v1 s integrovanou rúrou, pre tie najlepšie výsledky z akéhokoľvek grilovania. Od striech a balkónov až po záhrady akejkoľvek veľkosti, tento gril sa postará o nezabudnuteľné grilovacie oslavy ako v meste, tak na vidieku.

Gril WMF elektrický

Vďaka dvom smaltovaným liatinovým doskám a vstavanej rúre si pochutnáte naozaj na všetkom – od mäsa, cez zeleninu, až po zapekané jedlá. Navyše disponuje teplomerom, takže sa nemusíte obávať iných ako dokonalých výsledkov.

Viac aj na stránkach: https://www.wmf.cz/

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.