Tlačové správy

Top účesy na vianočnú párty a domáci hairstyling

Čas vianočných večierkov sa blíži a iba málo z nás si ich nechá ujsť. Nemajte obavy z toho, ako sa pripraviť, tento rok očarujúci hairstyling zvládnete hravo z vlastnej kúpeľne. So stylingovými pomocníkmi značky ROWENTA vykúzlite dokonalý a zároveň perfektne zafixovaný účes v priebehu pár minút a zvyšný čas môžete venovať prípravám outfitu. Či už zvolíte elegantne vyžehlené vlasy, zvodné vlny alebo upnutý uzol, rozhodne nešliapnete vedľa – výsledný hairstyling bude lesklý a zdravo vyzerajúci, na každom vianočnom večierku rozhodne zažiarite. A čím zaručene zaujmete?

 Rowenta hairstyle

Hairstyling doma

Pokiaľ máte doma kvalitnú žehličku, zvládnete viac ako len rovný hladký účes. Avšak nemajte strach, lesklé narovnané vlasy sú stále dokonalou korunou krásy pre každú slávnostnú príležitosť. Rovné dlhé vlasy zároveň žiadajú vytvorenie vysokého copu, ktorý už pár rokov patrí na spoločenské udalosti a nechá vyniknúť vaše rysy.

Trendy záležitosťou sú stále voľné vlny, ktoré vlasom dodajú objem a vám romantický look. Každý prameň vlasov zľahka obtočíte okolo žehličky, ktorú potom sťahujte pomaly smerom dole ku končekom. Akonáhle navlníte všetky pramene, prstami potom jemne vlasy rozčešte a zafixujte. V prípade novej kulmy od značky ROWENTA namiesto laku na vlasy postačí funkcia studeného vzduchu!

A ak túžite po niečom medzi upnutým vysokým copom a rozpustenými vlasmi, stavte na polorozpustený uzol s navlnenými vlasmi – je to nielen praktické, ale aj nesmierne módne. Vlasy prečešete kefou, oddelíte ich od uší po temeno hlavy a stiahnete do copu. Vlasy z copu obtočíte okolo základne uzla a vytvoríte nepravidelný uzol – spevníte sponkami a voľné spodné vlasy navlníte žehličkou alebo kulmou.

Každej žene lichotí elegantný nízky drdol s uvoľnenými prednými pramienkami vlasov, s ktorými sa môžete hrať – necháte ich voľne objímať vašu tvár, alebo ich navlníte, aby sa rozvinuli pozdĺž tváre?

ROWENTA TIP!

Žehlička na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230) zaistí, aby ste boli so svojim účesom jedinečná. Perfektne vyžehlené vlasy s objemom dosiahnete s nasadeným hrebienkom na žehličke – hrebeň precízne navádza vlasy od korienkov ku končekom cez 3D žehliace pláty s minerálnym povrchom.

Dve 3D plávajúce dosky zaručujú optimálny kontakt s vlasmi po celej ich dĺžke. Vďaka bezchybnej kĺzavosti a zaobleným okrajom nedochádza k ťahaniu ani lámaniu vlasov, ktoré môžete nielen vyžehliť vďaka odnímateľnému hrebienku, ale aj zvlniť alebo natočiť. Pri žehlení je vo vlasoch zachovaných 100% keratínu, vlasy sa lesknú a sú hladké.

Ak siahnete po novej kulme Rowenta Ultimate Experience Air Care (CF4310), docielite vlny, ktoré budú dokonalé a nevysušené. Prameň vlasov jednoducho oviniete okolo hlavne, pustíte naň studený vzduch z kulmy, podržíte pár sekúnd (záleží akú vlnu požadujete) a prameň pustíte.

Rowenta hairstyle

Vlna sa studeným vzduchom schladí, nebude vysušená, ale naopak žiarivo lesklá a pružná! Technológia Fresh Flow zaisťuje kulmovanie, ktoré rešpektuje vaše vlasy a pokožku hlavy – využíva mierny chladný prúd vzduchu ako ochranu pred nadmernou horúčavou. Zároveň sú vďaka studenému vzduchu vlny perfektne zafixované. Hlaveň kulmy má kremenný keramický povrch a spolu s technológiou ionizátora odstraňujú statickú elektrinu pre hladké a lesklé výsledky. A jeden prameň navlníte už za iba tri sekundy!

www.rowenta.sk

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.