Kultúra

Komédia o bábike Barbie sa predstavuje bláznivým trailerom

Najznámejšia bábika Barbie mieri na filmové plátna! Nový trailer, ktorý štúdio Warner Bros. vypustilo do sveta, naznačuje, že sa môžeme tešiť na netradičnú komediálnu jazdu. Nebudú chýbať najrôznejšie typy Barbie, ale dôjde aj na konflikt dvoch šarmantných Kenov!

Barbie film 2023 Margot Robbie

Margot Robbie ako slávna bábika

Tvorivý tím, na čele s režisérkou a scenáristkou Gretou Gerwig (Lady Bird, Malé ženy), zatiaľ úzkostlivo tají príbeh a vieme len to, že excentrická Barbie v podaní Margot Robbie (Vlk z Wall Street, Suicide Squad: Samovražedná misia) sa pozrie za hranice „Barbielandu“ a navždy ju to zmení. Okrem nej sa však môžeme tešiť na množstvo ďalších Barbie aj Kenov s unikátnymi charaktermi.

Barbie film 2023 Margot Robbie

Ošiaľ na sociálnych sieťach pri zverejnení traileru spôsobili aj vizuály. Tie predstavujú jednotlivé charaktery. Potvrdzujú, že obsadenie je plné hereckých hviezd z filmového plátna i populárnych seriálov. Ktokoľvek z budúcich divákov a diváčok si môže v priebehu pár sekúnd vyrobiť vlastný „barbieovský“ vizuál na webstránke https://www.barbieselfie.ai. Tá vytvára bábike selfie podobizne, a stať sa tak jedným či jednou z nich.

Filmová Barbie v kinách od 20. júla

Novinka príde do kín 20. júla. Publikum, ktoré sa rozhodne do svojskej krajiny so svojským obyvateľstvom zavítať, sa môže tešiť na naozaj parádnu zostavu hercov a herečiek. Nachádzajú sa medzi nimi Ryan Gosling, Simu Liu, Michael Cera, Will Ferrel. Ďalej Isa Rae, Emma Mackey, Alexandra Shipp, Ncuti Gatwa, Nicola Coughlan či držiteľka Oscara Helen Mirren. V traileri však pozorní diváci a diváčky určite zaregistrujú aj viacero ďalších viac či menej známych tvárí.

„Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken.“ To tvrdí oficiálny popis filmu a zatiaľ nás necháva čakať, čo príbeh v lete na plátnach kín ponúkne. Film Barbie prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.