Tlačové správy

Jeseň bez úzkosti a depresie aj pomocou rastlinného lieku

Tlačová správa: S príchodom sychravých a upršaných dní stúpa výskyt depresií a úzkostných stavov. Bránia vám dotieravé myšlienky v bežnom živote, trpíte poruchami spánku a neviete sa so svojimi trúchlivými náladami vysporiadať? Nemusíte automaticky siahnuť po chemických liekoch, skúste sa pri riešení svojho problému vydať prírodnou cestou.

depresia upršané počasie

Nový rastlinný liek Lavekan je prvé voľno predajné anxiolytikum, teda preparát na liečbu úzkostných stavov. Na rozdiel od syntetických liekov na predpis vám na ceste k vnútornému pokoju pomôže prírodnou cestou. Obsahuje esenciálny olej z levandule lekárskej a hlavnou zložkou je linalool. Účinné látky sú prírodného pôvodu, Lavekan je nenávykový a voľne dostupný v lekárňach. Môžu ho užívať dospelí a stačí iba 1 kapsula denne.

Kedy sa odporúča siahnuť po rastlinnom prípravku?

Keď vám pocity úzkosti bránia v dosiahnutí vnútorného pokoja a rovnováhy. Keď kvôli obavám z na pohľad nezvládnuteľných situácií prežívate silné pocity strachu a podpisuje sa to aj na vašich problémoch so spánkom. O užívaní lieku sa poraďte s lekárom alebo s lekárnikom a starostlivo si prečítajte pribalenú písomnú informáciu. Nový liek Lavekan na liečbu dočasných úzkostných stavov je bezpečný a nemôžete si naň vypestovať závislosť.

 lavekan

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.