Kultúra

Autorka Michala Ries v júni predstaví Volanie krvi, teraz s podpisom

Obľúbená slovenská autorka Michala Ries nás naposledy nadchla romantickou komédiou 24 dní do Vianoc, ktorá si priam žiada, aby ju sfilmovali do podarenej vianočnej komédie. Už v júni však svoje čitateľky poteší ďalším príbehom zo súčasnosti, románom Volanie krvi. Pôjde však o oveľa vážnejšiu tému s prímesou mystiky a tajomna. To, čo však pri tejto knihe je naozaj nutné spomenúť, že ide o jednu z autoriek, ktoré neváhajú svojich čitateľov potešiť už po niekoľký-krát.

Volanie krvi kniha Michala Ries

Kniha Volanie krvi vychádza 1. júna 2023, ale už dnes máme možnosť si ju predobjednať na stránkach bux.sk aj s podpisom autorky. Zarezervovanie knihy ešte pred vydaním tak môže byť spojené s príležitosťou získať o trochu inú knihu ako v bežnom kníhkupectve. Na jednej z prvých stránok si tak nový majiteľ nájde vlastnoručný autogram Michaly Ries, tak ako tomu bolo aj v prípade ponuky pri knihe 24 dní do Vianoc. Súčasne je v ponuke aj kniha Volanie krvi bez podpisu.

Volanie krvi nie je jediná podpísaná v ponuke

Na bux.sk sa pravidelne objavujú rôzne ponuky kníh s podpisom autora. V poslednom čase však spustili predaj viacerých kníh súčasne. Do jedného košíka si tak môže záujemca vložiť aj ďalšie tituly, staršie knihy Michaly Ries, niektoré diela Jany Pronskej, Františka Kozmona, ale aj ďalšej úspešnej autorky z rovnakého vydavateľstva ako Michala Ries. Lucia Sasková je v ponuke podpísaných kníh zastúpená niekoľkými knihami, vrátane jej poslednej staro-novinky, 2. vydania úspešného románu Zlatokopka s naozaj unikátnou obálkou, ktorá poteší aj nadšencov súčasných slovenských románov s peknými obálkami.

V čom je podpísaná kniha iná od klasickej? Ide prakticky o tú istú knihu, obsah, aj text. To prvé slávne puknutie čestvo vytlačenej a neotváranej knihy v tvrdej väzbe je však slabšie. Knihu pred vami totiž niekto otvoril. Bola to autorka, ktorá sa postarala o podpis. Ten pritom samotnej knihe zvyšuje hodnotu napríklad v očiach zberateľov, o to viac fanúšikov daného autora.