Tlačové správy

Technologické vychytávky na čistenie a masáž pleti

Kedy je ten pravý čas začať s pravidelnou starostlivosť o pleť? Pre ženy s hladkou a bezproblémovou pleťou je to občasná rečnícka otázka, ale ženy, ktoré trápia akné alebo kruhy pod očami je starostlivosť o pleť zásadnou témou … v boji za krásnu pleť si toho už veľa vyskúšali a pretrpeli.

Každá z nás o seba stará najlepšie, ako len môže a pre každú z nás platí, že naše telo aj pleť vyžaduje veľmi individuálnu starostlivosť. Čo máme ale všetky spoločné? Pravidelné a dôkladné čistenie pleti. Tvár zbavenú nečistôt, ktoré sa na ňu usadia cez noc alebo cez deň, oveľa lepšie vstrebáva denný či nočný krém. Na zdravej a sviežej pleti vyzerá potom nanesený make-up oveľa dokonalejšie a dodá tvári žiaduce pôvab. Urobte správny prvý krok pre zdravú, krásnu, sviežu a pružnú pleť! Nastavte si svoju Beauty routine čiže denný rituál starostlivosti o pleť – ranné i večerné čistenie pleti, a nezabúdajte ani na okolie okolo očí pre vždy žiarivo jasný pohľad.

Začnite svoj deň kúpeľňovou párty! Rovnako ho ukončite pred zaspaním. Pustite si obľúbenú hudbu alebo napríklad podcast, naneste na tvár sérum na odlíčenie a zapnite čistiacu kefku Rowenta.

Rowenta Anti-Blemish (LV4010)

Rowenta Anti-Blemish (LV4010) je čistiaca kefka vhodná pre mladé dámy vo veku od 20 do 30 rokov. S čistením pleti môžu však začať už násťročné slečny, ktoré trápia akékoľvek nedokonalosti na tvári. S čistiacou kefkou vám stačí iba jedna minúta a hneď spoznáte, že je vaša pleť hebkejšia a jasnejšia. A rozhodne ako sa potešíte, keď sa po pravidelnom použití zmenší viditeľnosť pórov, pleť nebude vysušená a bude vyzerať zdravšie! Tiež vám účinne pomôže s odlíčením, čím bude šetriť váš čas každý deň. Dlhotrvajúcu výkonnosť kefky zaistíte jednoducho: kefovú hlavicu vložíte do schránky s modrým dezinfekčným LED svetlom. Odporúčaná cena je 3299 CZK / 119 EUR / 43390 HUF.

Rowenta Anti-Blemish (LV4010)

Rowenta Radiance Booster (LV4020)

Skúsenejšie ženy určite poteší Rowenta Radiance Booster (LV4020). Táto čistiaca kefka pozdvihne vašu starostlivosť o pleť na novú úroveň. Za obyčajnú jednu minútu dokáže vyhladiť a rozjasniť vašu tvár vďaka jemnej a upokojujúcej starostlivosti. Navyše s ním pokožku ľahko a účinne odlíčite. Kefovú hlavicu po každom čistení ľahko vyčistíte pomocou dezinfekčnej zóny s modrým LED svetlom. Neváhajte zaradiť túto kefku do svojej každodennej starostlivosti, nech už máte akýkoľvek typ pleti. Balíček totiž obsahuje aj dve rôzne kefové hlavice, ktoré sú vhodné na citlivejšie oblasti i typy pleti. Odporúčaná cena je 3599 CZK / 129 EUR / 47290 HUF.

Rowenta Radiance Booster (LV4020)

A ak ste toho veľa nenaspali a nechcete na sebe nič nechať poznať, masážnou tyčinkou počas chvíle zmenšíte vačky pod očami. Dosiahnete svieži a odpočinutý vzhľad, a zároveň sa vám podarí zmierniť aj drobné nedokonalosti.

Rowenta Anti-Fatigue (LV2010)

Rowenta Anti-Fatigue (LV2010) masážny prístroj zaručí, že budete každý deň vyzerať čo najlepšie. Vďaka jemným a upokojujúcim vibráciám redukujete opuchy pod očami, zmiernite ich viditeľnosť a budete vyzerať odpočinutejšia – voliť môžete z dvoch rýchlostí, záleží teda na stave vašej pleti a očného okolia, ktorú rýchlosť zvolíte. Menšie nedokonalosti vylepšíte modrým LED svetlom, ktoré vašu pleť krásne vyčistí. Vďaka chladivému účinku bude vaša pleť krásna na pohľad i na dotyk. Pomôžte svojmu očnému krému masážnym prístrojom, ktorý jeho účinok ešte podporí.

 Rowenta masážne prístroje na pleť

Odporúčaná cena 1999 CZK / 69,90 EUR / 25490 HUF.

Rowenta Anti-Ageing (LV2020)

Skvelým pomocníkom pri starostlivosti o pleť je Rowenta Anti-Ageing (LV2020) masážny prístroj, ktorý sa postará o sviežosť a mladistvosť vašej pleti. Vyhladí jemné linky v kontúrach očí s pomocou pokročilého červeného LED svetla, a navyše vďaka jemným vibráciám zmiernia viditeľnosť vačkov pod očami. Nanesený očný krém sa vďaka jemným vibráciám ľahko vstrebe a lepšie tak prenikne do pokožky, vaša pleť bude žiarivejšia behom chvíle každý deň. Rowenta Anti-Ageing je veľmi kompaktný, takže sa o krásu vašej pleti postará ako doma, tak na cestách.

Rowenta masážne prístroje na pleť

Odporúčaná cena je 2199 CZK / 79,90 EUR / 28990 HUF.