Tlačové správy

Súťaž s intímnou hygienou Chilly o celodenný styling

Chilly, popredná značka v oblasti produktov intímnej hygieny, s nadšením oznamuje mimoriadnu príležitosť pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť a osláviť svoju krásu. Predstavuje súťaž o podčiarknutie celkovej vizáže so štylistami a fotenie s profesionálnymi fotografmi. Táto exkluzívna súťaž, ktorá beží od 1. 7. 2023 do 31. 8. 2023, ponúka dievčatám a ženám šancu zvýrazniť svoju vnútornú krásu a sebavedomie. Tri výherkyne, ktoré budú vyžrebované 1. 9. 2023, sa pustia do celodenného stylingu a fotenia v auguste.

Intímna hygiena Chilly
Účasť je jednoduchá, kúpte si akýkoľvek produkt Chilly a nahrajte účtenku na www.chillysutaz.sk

Čo výherkyňa môže získať?

Výherkyne najskôr pošlú svoje fotografie profesionálnym štylistom a získajú personalizované konzultácie ohľadom vizáže a prípravy na fotenie. Štylisti sa o výherkyne budú v dohodnutý termín starať celý deň, nebude chýbať profesionálny vlasový styling, nalíčenie a navrhnutie vhodného oblečenia. Ako čerešnička na torte bude nasledovať fotenie, z ktorého si výherkyne odnesú pamiatku v podobe fotiek.

Cieľom tohto dňa je, aby sa výherkyňa vo výslednom vzhľade cítila skvele. Dostane príležitosť zažiť niečo nezabudnuteľné, vymaniť sa zo svojej komfortnej zóny, vyjadriť svoje prirodzené ja a podčiarknuť svoju jedinečnú krásu.

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.