Categories: Tlačové správy

Značka športového oblečenia Columbia prináša kolekciu Icons

Tlačová správa: Columbia Sportswear prináša na túto jeseň a zimu populárnu kolekciu Icons pre mladšiu generáciu ako aj štýlovú mestskú kolekciu.

mládež v športovom oblečení

Obľúbená značka športového oblečenia Columbia Sportswear pripravila na tohtoročnú jeseň a zimu novú kolekciu univerzálneho štýlového funkčného oblečenia a obuvi pre všetkých milovníkov pohybu nielen v mestskej džungli alebo ich zelených oázach. Kolekcia dokonale spája súčasné trendy pouličnej módy s dedičstvom a autenticitou značky Columbia, ako aj funkčné prvky, ktoré jej majiteľov udržia štýlovo v teple, suchu a pohode.

Columbia Icons

Tohtoročná kolekcia Columbia Icons, ktorej cieľom je preniesť DNA značky Columbia do ulíc a osloviť novú generáciu autentickou, dynamickou módou, tradične obsahuje oblečenie, ktoré čerpá z archívov značky a je inšpirované prírodou. Tentoraz farebnými odtieňmi, ktoré môžeme vidieť v jesennej a zimnej prírode. Preto v kolekcii dominujú zemité minerálne tóny sivej, svetlej a sivomodrej, ktoré symbolizujú jesennú oblohu alebo tiene stromov na snehovej pokrývke. Alebo naopak, tóny fialovej, béžovej, ktoré v prírode okúzľuje hra slnečných lúčov. Všetko farebne zladené vo vzoroch a jednotlivých kúskoch oblečenia do atraktívnej kolekcie a outfitov od hlavy až po päty.

Tento rok Columbia siahla do svojho retro archívu z roku 1993 a oprášila zimnú bundu Snowqualmie, ktorá oslavuje svoje 30. narodeniny v novej aktualizovanej podobe, ktorá zodpovedá súčasným módnym trendom a potrebám. Výsledkom je veľmi pohodlná, atraktívna zateplená prešívaná bunda v dámskej a pánskej verzii. Kolekcia Columbia Icons ponúka oblečenie od hlavy až po päty – unisex čiapky, flísové mikiny, nohavice a legíny, zateplené pánske anoraky a doplnky, ako sú rukavice, ľadvinky a batohy. V ponuke je aj obuv vrátane tenisiek. Značka Columbia Icons je exkluzívne k dispozícii vo vybraných predajniach so streetovou módou: Footshop, Freshlabels a Queens.

Columbia Urban Outdoor

Icons dopĺňa kolekcia Columbia Urban Outdoor pre mestské dobrodružstvá, ktorá sa aj tento rok nesie v duchu nadýchaných teplých mestských prešívaných búnd, viest a kabátov v klasických, skrátených a predĺžených dĺžkach, rôznych strihov, vzorov a atraktívnych kombinácií farieb a materiálov. Kolekcia ponúka nepremokavé bundy s kvalitnou syntetickou alebo páperovou výplňou a oceňovanou zlatou termoflexnou technológiou Columbia Omni-Heat Infinity. V ponuke je aj široký výber mestských fleecových búnd, anorakov, mikín s kapucňou a bez kapucne, nohavíc, legín a samozrejme trendových doplnkov v podobe ľadviniek, batohov, tašiek a čiapok. Všetko sa dá kombinovať do vrstvených outfitov v tlmených jesenných i výraznejších farbách, ktorým však dominujú rôzne odtiene bielej a krémovej.

Kolekcia Columbia Icons spolu s ďalšími modelmi Columbia Urban Outdoor je k dispozícii na e-shope: footshop.sk alebo https://www.bballtown.sk/