Tlačové správy

Dokonale hladké telo za pár minút docielite s epilátorom

Pripravte sa už teraz na sezónu odhalených nôh. Stačia štyri týždne a vaša pokožka bude viditeľne hladšia. Pravidelné používanie epilátora TrueLife BELLE IPL E5 ju tak premení na dokonale zamatovú na dotyk aj na pohľad.

 žena pláž nohy

Epilátor pracujúci s technológiou TrueIPL® vás zbaví nežiaducich chĺpkov jednoducho a bezbolestne nielen na nohách, ale aj na tvári, v podpazuší a oblasti bikín. Epilácia je prevádzaná intenzívnym pulzným svetlom. Jemné impulzy svetla pod povrchom pokožky zasahujú melanín vo folikule chĺpkov, čo narušuje cyklus ich dorastania. Teplo zo svetelných impulzov zahrieva vlasovú cibuľku a chĺpky samovoľne vypadajú. Celková epilácia trvá len pár minút a zvládne ju úplne každý. Prístroj je naviac vhodný aj pre osoby s veľmi citlivou pokožkou. Technológia SensCool® zaisťuje úplne bezbolestné ošetrenie, epilátor po každom záblesku pokožku ihneď ochladí a upokojí. Zároveň stráži teplotu epilátora a automaticky ho vypne, akonáhle teplota prekročí 60 ℃.

epilátor truelife

Epilátor pre domáce použitie

Prístroj chráni aj váš zrak, impulzy sa spustia len vo chvíli, keď je epilátor v kontakte s pokožkou. Vybrať si môžete aj medzi automatickým režimom na ošetrenie väčších oblastí a manuálnym režimom na ošetrenie malých a ťažko dostupných miest. Odstránenie chĺpkov je trvalé. Po 4 týždňoch zaznamenáte znížený rast, po 12 týždňoch bude ešte výraznejší a pri pokračovaní v aplikácii zostane pokožka stabilne bez chĺpkov.  Prístroj toho ale dokáže omnoho viac, je tzv. 3v1. Stačí vymeniť lampu a razom ho premeníte na nástroj k omladeniu pokožky alebo vám pomôže s redukciou akné. Všetky lampy nájdete v balení spolu s praktickým stojanom.

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 je dostupný za novú odporúčanú cenu 279,99 EUR

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.