Koktail

Najdrahšie snubné prstene celebrít: slávne mená a milióny na prstenníku

Známe osobnosti, herečky a speváčky si veľmi radi doprajú luxusné kúsky, či už oblečenie, domy, autá a v neposlednom rade rôzne šperky. Zásnubné prstene nesmú zaostávať. Ak by ste vlastnili hociktorý z týchto neuveriteľne drahých a blýskavých prsteňov, boli by ste veľmi bohatý človek. Minimálne by ste si mohli kúpiť vilu a mať vlastné služobníctvo. Poďme na zopár najdrahších a najväčších kúskov, ktoré im nejedna krásavica závidí.

zásnubný prsteň

Najdrahšie prstene zo slávnych

Jeden z najdrahších a najblýskavejších snubných prsteňov vôbec, má slávna televízna hviezda Kim Kardashian. Jeho cena sa odhaduje na 8 miliónov dolárov, áno dobre čítate! Zato by nejeden z nás mohol žiť luxusný život do konca svojho života. Kim aj jej manžel-raper Kanya West majú v obľube luxusný a nákladný spôsob života, takže nie je vôbec prekvapujúce, že za prsteň Kanya vysolil  8 miliónov dolárov.

Slávna speváčka Beyoncé a taktiež manželka známeho producenta a hudobníka Jay-Z vlastní snubný prsteň v hodnote asi 5 miliónov dolárov. Pre Jay-Zho to nebol žiadny problém. Svoju lásku spečatili sobášom v roku 2008. Dnes sú štastnými rodičmi 3 rozkošných detí.

Nádherný prsteň v tvare kvetiny vlastní sympatická speváčka Katy Perry, ktorého hodnota sa odhaduje na 5 miliónov dolárov a nevenoval jej ho nik iný ako herec Orlando Bloom. Prsteň má oválny tvar, v strede sa blyští nádherný ružový diamant obklopený bielymi diamantmi. No povedzte, dokázali by ste odolať?

Pohľad do minulosti

Keď načrieme dávnejšie do histórie, konkrétne sa písal rok 2005, dostala zásnubný prsteň v hodnote 4,7 milióna dolárov známa Paris Hilton, ktorá je jednou z vnučiek zakladateľa hotelového impéria Conrada Hiltona. 24 karátový prsteň dostala od svojho vtedajšieho snúbenca, dediča gréckeho lodného podniku Parisa Latsisa. Len škoda, že sa láska nedá kúpiť a ich vzťah stroskotal 4 mesiace po zásnubách.

Zásnubný prsteň v hodnote 4 miliónov dolárov , dostala slávna herečka a speváčka Jennifer Lopez, zvaná tiež J.LO a to od vtedajšieho manžela, speváka Marca Anthonyho. Prsteňu dominuje veľký modrý diamant,ale ani ten nezaručil lásku do konca života, po desiatich rokoch sa pár rozviedol. Snažia sa však vychádzať bez problémov a to najmä kvôli svojim deťom – dvojičkám Maximilianovi Davidovi a Emme Maribel.

Mariah Carey, známa speváčka so zamatovým hlasom, spečatila svoju lásku s kasínovým magnátom Jamesom Parkerom, ktorý speváčke daroval prsteň v hodnote okolo 5 miliónov amerických dolárov. Vraj má až 30 karátov a je veľmi podobný prsteňu ktorý nosí Beyoncé. Dúfajme, že jej už toto manželstvo vydrží. Vo vzťahu s Nicom Cannonom nosila prsteň v hodnote 2,5 milióna dolárov. Keď načrieme ešte hlbšie do histórie, kráľovnou všetkých prsteňov sa stáva herečka Elisabeth Taylor, ktorej daroval obrovský diamantový prsteň v hodnote neuveriteľných 9 miliónov dolárov britský herec Richard Burton, za ktorého bola vydatá dokonca dvakrát.

No čo milé dámy, a vy sa pýšite akým prsteňom?

O autorovi

Zuzka - absolventka štúdia cestovného ruchu,mamina 2 synov a manželka, ktorá rada spoznáva nové miesta. Má rada filmy,knihy a športy,či už pasívne alebo aktívne.