Tlačové správy

Dobrá rada z lekárne: Novinka pre kožu, ktorá dostáva zabrať

Pri športe, začínajúc turistikou a končiac aktívnym športom sa potíme a práve koža nám dá najčastejšie najavo, že našej aktivity bolo na ňu už veľa. Červené miesta sa najčastejšie objavujú v slabinách, pod kolenami, na stehnách ale aj inde. Svrbia, dokonca až bolia a kazia nám radosť z pohybu. Podráždenia až mikrotrauma kože sú najčastejším zdravotným problémom, ktorý ľudia riešia pri pohybe, pretože im pohyb komplikujú alebo dokonca znemožňujú.

Aktívny šport, stále v pohybe, fitnes

V jednej tube hneď dve riešenia

Novinka v lekárňach krémpasta ZITENAX ACTIVE má v jednej tube hneď dvojité riešenie. Ak vznikne problém na namáhanej koži, tak ho tenká vrstva krémpasty ošetrí a ukľudní. Ak ju aplikujete ešte pred výkonom, tak kožu pomôže ochrániť pred zapotením a trením. Takže začervenané a svrbiace miesta v podpazuší, slabinách, na zadku, stehnách, v kožných záhyboch, v jamkách na lakťoch, dlaniach a medzi prstami už nebudú nikomu brániť v pohybe.

Krémpasta vďaka svojej konzistencií medzi krémom a jemnou lekárenskou pastou vydrží po rozotrení na pokožke, a tým chráni a stará sa oveľa dlhšie než bežné hydratačné krémy. Nie je mastná, pokožka dýcha a po umytí sa ľahko odstráni. ZINETAX ACTIVE ochráni pokožku profesionálnych aj rekreačných športovcov každého veku a je bezpečný aj pre pokožku najmenších aktívnych detí a mládeže

zitenax

Krémpastu vyvinuli lekárnici ako novú formu ochrany pre namáhanú pokožku. Kúpite ju v každej lekárni – aj v internetovej, ako je napríklad MojaLekáreň.sk.

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.