• By Sofia
  • 2. septembra 2019

Zväčšenie pŕs prírodne, prirodzený BIO krém mi zmenil život

Zväčšenie pŕs prírodným spôsobom a zdravo

Zväčšenie pŕs prírodne, prirodzený BIO krém mi zmenil život

Zväčšenie pŕs prírodne, prirodzený BIO krém mi zmenil život 750 750 Sofia

Zväčšenie prs prírodne, zväčšenie prs bez implantátov, zväčšenie prs fórum,

Zväčšenie pŕs prírodne – problémom s malými a ovisnutými prsiami trpí mnoho žien. Podpisuje sa to na ich duševnom zdravý, sebavedomí, kráse, pozornosti mužov a partnerov ale aj v práci a finančnej situácií. Tento rozsiahli článok som napísala, pretože som skúsila jednu metódu a zostala som prekvapená. Rozhodla som sa, že tu na mojom blogu napíšem čo a ako sa to stalo.

Tisíce ľudí pravidelne navštevuje môj blog zdravákrása. Všetkých zaujímajú moje skúsenosti s rôznymi metódami a produktami, ktoré zdravo prispievajú kráse a v tomto prípade aj liečia psychické problémy kvôli zväčšeniu pŕs.

Obsah článku:

  1. Prečo sú malé prsia zlé
  2. Čo som pre zväčšenie pŕs prírodne spravila ja
  3. Zväčšenie pŕs fórum a hodnotenia
  4. Ako prirodzené zväčšenie pŕs prírodným krémom prebiehalo
  5. Aké som mala výsledky zväčšenia prs
  6. Zoznam možností na zväčšenie pŕs prírodne
  7. Čo obsahuje môj krém na zväčšenie pŕs prírodne látky
  8. Aký majú tieto prírodné látky vplyv na zväčšenie pŕs bez implantátov
  9. Zhrnutie zväčšenia pŕs prírodným spôsobom bez implantátov
Zväčšenie pŕs fórum a recenzia. Ingrediencie s prírodnými látkami

Prečo sú malé prsia zlé

Veľa žien mi dá za pravdu. Ovisnuté a malé prsia nie sú sexy. My sami sme s tým nespokojné, nedostávame kvôli tomu dostatočnú pozornosť od našich partnerov alebo mužov z okolia.

Je totiž pravda, že iné ženy, ktoré majú väčšie a krajšie prsia sú oveľa obľúbenejšie, viac mužov sa im venuje a pomáha, majú lepšie pozície v práci a často aj vyšší plat. Okrem toho majú väčšie sebavedomie, nemajú kvôli prsiam depresie a úzkosti.

Všetky ženy snívajú o dokonalých a väčších prsiach. V reálnom živote sú veľmi cenené a doslova úspešnosť života ženy je priamo úmerná s veľkosťou jéj pŕs. Malé prsia sú postih a negatívne ovplyvňujú naše psychické zdravie.

Kedy ste napríklad naživo videli priamy dôkaz, že ženy s väčšími prsiami sa majú lepšie? Kedy ste naposledy pocítili smútok kvôli vašim malým a ovisnutím prsiam? Typujem, že obe tieto situácie ste zažili aj posledný týždeň.

Na kúpaliskách sú všetky mužské oči na nich. Všetci sa k nim správajú slušne. Muži sú oveľa radšej v ich spoločnosti. Dostali vyššie výplaty alebo rôzne odmeny. Oblečenie na nich vyzerá oveľa lepšie. Celkovo im veľkosť pŕs dotvára pekné tvary postavy. Je tu teda jedna otázka. Ste horšie, než ony? Dovolím si tvrdiť, že nie. Ale taktiež sa zhodneme na tom, že väčšie prsia by prospeli vášmu psychickému zdraviu, kariére alebo aj osobnému životu.

Väčšina mužov sa zaujíma o veľkosť pŕs. Pri výbere dlhodobej alebo krátkodobej partnerky. Ak nájdu skvelú partnerku, skvelú ženu ako ste napríklad vy, aj oni budú šťastní. No ak taká skvelá žena ako vy má aj veľké prsia, muž pre vás spraví čo vám na očiach uvidí. Investuje do vás všetko svoj čas, svoju lásku a kľudne aj financie. Bude o vás bojovať viac, ako o prežitie.

Poďme sa zdokonaliť a pozrieť sa na excelentnú metódu prírodného zväčšenia pŕs. Ako prírodné zväčšenie pŕs mám na mysli pomocou prírodných a zdraviu prospešných látok. Bez chémie a konzervantov, bez toxínov a škodlivín. Nie je to síce také jednoduché ako opálenie, pri ktorom stačí byť chvíľku na slnku alebo v solárku, ale aj tak je to jednoduchšie, než si možno myslíte. Teda aspoň mne a mojim kamoškám to po úspešnom zväčšení pŕs prišlo priam ako banalita. Pozrite, čo som ja a moje kamarátky spravili.

Čo som pre zväčšenie pŕs prírodne spravila ja

Zväčšenie pŕs prírodným spôsobom

Keď som chodila do 9. ročníka na základnej škole, väčšina mojich spolužiačok už mali dôvod nosiť podprsenku. Samozrejme sa na tom odrazilo aj to, koľko pozornosti im chlapci venovali. Hnevalo ma to a trápila som sa kvôli tomu ešte niekoľko rokov. Všetci mi hovorili, že si mám na to počkať, že mám piť viac mlieka, pretože tam je ženský hormón estrogén. Ďalší mi hovorili aby som viac jedla, že keď priberiem tak sa mi aj prsia zväčšia, čo som nechcela.

Plakávala som kvôli tomu, nechodievala som často von, ani na kúpaliská. Samozrejme, nič z toho, čo mi napríklad staršia sestra alebo mama vravela nepomohlo. Nedočkala som sa, mlieko som pila až mi bolo zle a nič, trochu som pribrala a neviem, či sa mi prsia ešte aj pri tom viac nezmenšili. No hrúza, malé sebavedomie, žiadne nič s chalanmi.

Keď si vygooglite rôzne triky a metódy na zväčšenie pŕs, nájdete ich desiatky. Zbytočne som strávila mesiace a roky skúšaním všetkého možného. Cviky aj jedlá, bez výsledku. Občas som videla reklamy alebo odkazy na rôzne krémy a tabletky. Tým som sa vyhýbala, pretože je blbosť aby nejaký krém alebo tabletky zväčšili prsia.

Po tých rokoch, čo som všetko možné poskúšala som si povedala, že okej, dám pár eur za nejaký blbý krém. Aj keď by tam bola šanca jedna k miliónu aby mi to pomohlo a zväčšilo prsia, okej, idem do toho. Už ma nebavilo trápiť sa a nežiť naplno kvôli malým prsiam.

Načítala a googlila som si všetky látky, ktoré v danom kréme boli. Chcela som mať 100% istotu, že sú to všetko prírodné látky z rastlín a olejov alebo kvetov a podobne. Určite som nechcela žiadne chemikálie alebo toxíny. Ako som už trochu spomínala v inom článku, mám totiž na celom tele veľmi citlivú pokožku a nejaký chemický prípravok by pre mňa bolo peklo.

V danom kréme ale boli všetko rôzne oleje a extrakty z rastlín, koreňov, alebo kvetov. Vravím si paráda, tak som si našla všetky články o daných látkach a skutočne majú vlastnosti, ktoré by reálne mohli spôsobiť zväčšenie pŕs, prírodne. Niektoré sa používajú v medicínach rôznych kultúr. Keďže to všetko boli rastlinné a minerálne látky, nič ma nemohlo zastaviť pred vyskúšaním. A dobre som spravila. Keby mi to aj náhodou nepomohlo, tých pár eur bola malá cena za vykúpenie zo všetkých tých problémov, ktoré som kvôli malým prsiam celý život mala.

Zväčšenie pŕs fórum

O konkrétnom kréme som si pohľadala informácie na rôznych fórach o zväčšení pŕs. Chcela som mať väčšiu istotu, napríklad tým, že by som našla ženy, ktorým sa prsia naozaj zväčšili. Samozrejme som začala na slovenských fórach, ale vyzeralo to, že tento krém ešte na Slovensku moc nepoznajú. Keďže viem dobre po anglicky, rusky aj španielsky, pokračovala som na fórach v týchto jazykoch.

Čudujme sa svetu. Španielske fórum o zväčšení pŕs a snáď najlepšie hodnotené vlákno bolo práve o tomto kréme. Boli tam tisícky odpovedí, recenzií a 5 hviezdičkových hodnotení. Ženy písali o zväčšení pŕs, zdvihnutí aj spevnení pŕs.

Pár hodín som si všetko čítala a skúmala. Boli tam tisícky odpovedí a všetky potvrdzovali, že krém naozaj niečo dokáže. Veľmi som na tým rozmýšľala a trvalo niekoľko dní, kým som si to nechala prejsť hlavou a 80 eurový krém som si objednala.

Tá stránka vyzerala trošku chabo, ale koniec koncov, nesúď knihu podľa obalu. Chcela som funkčný krém a je mi jedno, či majú dobrú stránku. Čo ma zaujalo a prekvapilo bolo to, že sa dá platiť na dobierku a teda zaplatím, až keď mi niečo naozaj príde. Nenechám sa predsa ako blbá oklamať, zaplatiť predom a nič by mi nakoniec neprišlo.

Páčilo sa mi napríklad aj, že na samotnej stránke som nemusela zadávať veľa mojich osobných údajov, ktoré sú v konečnom dôsledku nepodstatné. Stačili iba základné údaje, aby mi vôbec mohli zásielku poslať. O samotnej kúpe produktu neskôr. Kým sme ešte v kapitole o fóre o zväčšení pŕs, keďže som bola naozaj nadšená, tak som si dala tú námahu preložiť a vložiť sem niektoré diskusie z toho španielskeho fóra.

Zväčšenie pŕs prírodne bez implantátov fórum – preložila Sofia zo zdravákrása.sk

Vždy som si myslela, že žiadny funkčný krém na prsia nemôže fungovať. Našla som toto fórum a chvíľu som ho sledovala čítala si, čo ostatný baby píšu. V tom čase som aj zvažovala plastiku a teda implantáty, lenže tiež viem, že falošné prsia nie sú nič moc a že to môže byť aj rizikové. Telo nemusí implantáty prijať alebo mi ostanú jazvy a pod. Keďže tu veľa báb písalo pozitívne skúsenosti, išla som, skúsila som a objednala. Prešla som si zloženie a super, všetko rastliny a príroda. Nechcela som žiadne chémie ani tabletky, čiže krém mi vyhovuje. Výsledky tiež super, zozačiatku som to až tak moc sama nevidela a po cca týždni si to všimol môj frajer. Krém minutý, ja aj frajer spokojný, problémy vyriešené, sebavedomie konečne mám a ako sa vraví, brada hore a doladiť už len krásnym úsmevom.

Celé toto fórum je o zväčšení pŕs bez implantátov a prírodne ale niektoré ste tu písali aj o spevnení a zdvihnutí. Po dvadsiatke a prvom bábe mi ostali ovisnuté. Podobné príbehy tu zopár dievčat písalo, tak som si odpustila 4 sauny a vychytala som aj zľavu na ten krém. Píšete, že 78 ale ja som mala za polovicu. A ozaj, no snáď na druhý deň pozerám ako puk a cecule mám jak maturantka. Odporúčam všetkým, lebo už dlhú dobu mi nič takú radosť nespravilo.

Úplne mi čítaš myšlienky. Po druhom bábe tiež ovisnuté a vyťahané a proste hnus. Vrchol bol, keď mi to manžel do očí povedal, spal tri dni na gauči ale tak, mal pravdu. Hľadala som hľadala, skúšala a skúšala. To isté ako aj tebe. Aj som to zo srandy merala a na druhý deň už boli pevnejšie a zdvihnuté o niekoľko milimetrov. Po 2 týždňoch, aj keď som občas zabudla natrieť, o skoro 3 cm vyššie a na dotyk úplne pevnejšie. Manžel tiež už ostal ticho a naopak, komplimentuje a už nemusí spať na gauči.

Od malička som s tým mala problém. V podstate som mala hruď ako muž. Zúfalá som roky trpela a plakávala. S kamoškami sme chodili občas von a ak vôbec, chalani za mnou chodili ako za poslednou zo skupiny. A mala som ich najmenšie zo skupiny, čiže niečo na tom bude. Nasratá som si ho objednala a ani som nedúfala. Prešlo pár dní, už som to vzdávala a chytala depku. Dala som si svoju poobednú sprchu a pozerám do zrkadle, že moment! Poskúšala som si podprsenky, ktoré mi boli ešte pred pár dňami fit, a ony mi boli malé! Jak debil som sa začala rehotať. Ešte chvíľu pokračovať a vyskúšame cez leto, čo na to muži a dám vám vedieť. Ozaj ďakujem baby za super fórum, sama som dôkazom, že dajú sa zväčšiť aj nezväčšiteľné prsia.

Ako prirodzené zväčšenie pŕs prírodným krémom prebiehalo

Ako prvé som sa cez fórum dostala na predajný web. Preštudovala som si, čo píšu samotný predajcovia. Aj keď na fóre som videla a čítala veľa dôkazov o zväčšení pŕs, predsa som chcela vidieť popis produktu výrobcu. Stránka síce je v Slovenčine, no trochu ma prekvapilo, že neinvestovali moc času do samotného predajného webu. Nejedná so o žiaden veľký problém, no sama si potrpím na pekných stránkach.

Vyplnila som iba meno a telefónne číslo. Vraj mi zavolá agent a dohodneme si doručenie. Tento princíp sa mi páči, aj samotnému produktu viacej verím, ak naozaj počujem nejakého človeka za tým produktom. Samotné stránky, kde nevidíte ani nepočujete živú dušu a iba si objednávate nejaký produkt je v podstate koledovanie si o problém.

Na dobierku mi krém dorazil. Bol dokonca aj diskrétne zabalený, čiže som od kuriéra nedostala zbytočné pohľady. Takisto som sa nemusela báť, že by si balík niekto u mňa všimol a zbytočne ma kázal. V balení bol aj návod na použitie, ten som viac menej dodržiavala. Začala som si prsia podľa návodu natierať až na druhý deň, ráno aj večer.

Krém príjemne voňal a bol celkovo príjemný a pohodový. Mojej citlivej pokožke neprekážal ba naopak, príjemne sa vstrebával a prsia som mala na dotyk hebkejšie a zdravšie hneď po prvom natretí. Dodržiavala som krúživé pohyby a aj dobu čakania na vstrebanie cca 10 – 15 minút, zatiaľ som si ráno robievala raňajky a večer odličovala.

Na tretí deň ráno som sa zahľadela do zrkadlo a čo nevidím? Proste som mala prsia väčšie a pevnejšie! Začala som sa smiať ako blázon a išla som za Maťom, mojim frajerom, či to vidí aj on. On že áno. Bola sobota a obaja sme mali voľno, takže sme si spravili pekný výlet na Beckov, zastavili sa na olovrant aj s kávičkou a večer sme moje krajšie prsia ako sa hovorí, pokrstili.

Vravela som si neskutočné. Lenže to bolo skutočné a to som bola iba v cca štvrtine krému. Pokračovala som s natieraním ďalej až do minutia a ony sa stále zväčšovali. Väčšinu podprseniek som vyhodila a kúpila si väčšie. Maťo mi za odmenu a ako oslávenie mohol vyberať nejaké pikantnejšie kúsky, aby si moje väčšie, krajšie, pevnejšie a vyššie prsia mohol užiť aj on. O podprsenkách a o tom, aké som si vybrala napíšem samostatný článok.

Aké som mala výsledky zväčšenia prs

Z deviatačky na základke A80 som prešla na B90. Hrudník som mala o 7cm širší po obvode. Cítila som sa ako na Vianoce. Po minutí krému som ešte čakala, či nie som iba koza naivná a či sa mi náhodou nezmenšia nespäť. Takto, prešli už 3 mesiace odkedy som sa natrela naposledy a zároveň sú to snáď najkrajšie 3 mesiace môjho života. Nikdy som nemala toľko sebavedomia a dobrej nálady. Príde mi to až vtipné, ako mi jeden 80 eurový krém pomohol s toľkými problémami naraz.

Zoznam možností na zväčšenie pŕs prírodne

Plastická operácia, ktorá sa nemusí podariť a celkovo mi príde nepríjemná.

Pitie mlieka a jedenie jedál so ženským hormónom estrogén. Mne žiaľ na prírodné zväčšenie prs nepomohlo nič. Ani keď som skúšala dlhodobo.

Krém, ktorý mi pomohol a zmenil mi život.

Čo obsahuje môj krém na zväčšenie pŕs prírodne látky

Olej z hroznových semienok. Veľa som o ňom počula ale až teraz som si naštudovala, čo všetko dokáže. Sám o sebe je výborný a vyživuje aj hlbšie vrstvy pokožky. Zjemňuje pokožku, bojuje s jazvami a strijami, pokožka robí elastickejšou a hebkejšou.

Mandľový olej opäť veľmi pozitívne vplýva na hydratáciu pokožky aj buniek pod ňou. Mandľový olej je vo svete tiež veľmi známi, pretože sa používa v kozmetike. V lacnej kozmetike v klasických obchodoch ho môžeme nájsť nanajvýš v kvapkách. Čím kvalitnejšia kozmetika pre pokožku, tým tam zvyčajne býva viac mandľového oleja, samé si to môžete nabudúce v obchode pozrieť. Keďže je pre ľudské telo priam úžasný, je aj drahší a v lacnej kozmetike je ho minimum. V tomto kréme tvorí viac ako štvrtinu.

Kakaové maslo zvyšuje pružnosť pokožky a spevňuje prsia. Zosilňuje celé prsné tkanivá a pomáha im zdvihnúť sa, aby konečne mohli vyzerať najviac sexy ako môžu.

Aký majú tieto prírodné látky vplyv na zväčšenie pŕs

Okrem olejov vyššie v kréme nájdeme množstvo vitamínov a minerálnych látok. Vitamíny E, B, D alebo aj Zinok, Magnézium, Železo, Vápnik a iné zdraviu veľmi prospešné látky.

Tak ako vám aj rastú svaly alebo cez Vianoce faldy. Ak si potriete časť tela takouto prírodnou výživnou bombou, momentálne nám ide o prírodné zväčšenie pŕs, mozog a neuróny v tele si to všimnú a zaregistrujú zvýšený výskyt prospešných látok.

Vďaka tomu bude do danej oblasti vyšší prietok krvi, pretože ako sa všetky prírodné látky vstrebávajú, samozrejme si ich naše telo chce rozdeliť po celom človeku. Ale to práveže chceme. Je štúdiami dokázané, že zvýšenie krvného prietoku v hociktorej časti ľudského tela ma za následok zvýšené zdravie daného orgánu/časti tela.

Napríklad svaly, najmä mužské. Muži cvičia a zdvíhajú činky a svaly ktoré namáhajú sa oveľa viac prekrvujú. Bunky v danej oblasti to berú ako výzvu tela na zväčšenie a ozdravenie danej časti tela.

Vďaka tomu naberáme svaly, vďaka tomu sa samé liečia rôzne choroby v našom tele. Napríklad aj svetová ekonomika, kde je najviac ľudí, tam sa pre nich budujú najlepšie veci. A kde je v tele najviac krvi, tam sa opäť buduje väčší priestor. Stále sa bavíme o zväčšení prsníkov prirodzeným a prírodným spôsobom.

Zhrnutie zväčšenia pŕs prírodným spôsobom a bez implantátov

Ako vravím a ako vraví môj priateľ Maťo. Obaja sme šťastnejší, pretože to bolo priam až jednoduché. Každé ráno a večer som sa natrela prírodným krémom BXL a osvietenie nastalo tretie ráno, keď som sa na seba pozrela do zrkadla. Potvrdil to aj Matej. Nič lepšie som vo svojom živote nemohla nájsť. Posledné mesiace mám oveľa lepšiu náladu, vyššie sebavedomie, väčšie prsia bez implantátov… život ma aj začal konečne naozaj baviť. Stačil mi na to jeden jediný 80 eurový krém. Kúpiť ho môžete kliknutím sem.

Všetkým kočkám, Vám, prajem veľa šťastia v zväčšení pŕs a uvidíme sa pri mojich ďalších článkoch. Vaša Sofia, zdravakrasa.sk

Sofia

Pracovala som ako kozmetička, modelka a kedysi aj ako predavačka v drogérií. Dnes odovzdávam svoje skúsenosti svetu a snažím sa, aby sme my, všetky ženy mohli bezpečne ukazovať našu krásu!

All stories by:Sofia

Leave a Reply