Tlačové správy

Dodajte silu oslabenej imunite cez Wobenzym. Ako funguje?

Niekedy robíme maximum – zdravo sa stravujeme, pravidelne cvičíme, trávime dostatok času na čerstvom vzduchu a nezanedbávame preventívne prehliadky. Ale aj tak sa na nás občas „nalepí“ nepríjemná viróza alebo bakteriálna infekcia…

 

Návod na stopercentnú imunitu neexistuje, ale sú známe spôsoby, ako ju posilniť. Jeseň je na to ideálnym obdobím. Aby naše telo zvládlo nápor vírusov a baktérií, je vhodné pravidelne dopĺňať vitamíny, minerály a ďalšie látky, ktoré prispievajú k lepšej obranyschopnosti. Napríklad enzýmy.

Ako to funguje

Enzýmy mobilizujú imunitný systém – aby sa organizmus s chorobou, alebo jej hrozbou, vyrovnal čo najlepšie sám. Ľudia s oslabenou imunitou, a tým s väčšou náchylnosťou na infekčné choroby, môžu s užívaním enzýmov začať v období, kedy sú najviac ohrození – teda na jeseň, pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe a v období nadmerného stresu.

Pokiaľ už niekoho opakované virózy trápia, oplatí sa začať enzýmy užívať čo najskôr, nakoľko posilnenie imunity je dlhodobý proces.

Stávka na istotu

Desiatky rokov pomáhal pri oslabenej imunite a opakovaných zápaloch – urologických, gynekologických aj respiračných. Liečil zápaly a opuchy, urýchľoval hojenie zranení a skracoval dobu liečenia po operačných zákrokoch. A je späť, rovnako kvalitný, osvedčený a účinný, ako ste ho poznali – liek Wobenzym*, ktorého overené účinky potvrdili stovky klinických štúdií,  nájdete opäť v lekárňach!

Vhodne zostavená zmes enzýmov obsiahnutá v lieku Wobenzym má schopnosť priaznivo ovplyvňovať imunitný systém, ako aj urýchliť a zmierniť priebeh zápalu. Okrem toho, proteolytické enzýmy pomáhajú odstraňovať opuchy po úrazoch a operáciách. Hojenie je uľahčené, keď zápal, opuch a bolesť rýchlejšie odznejú.

Tradičný liek Wobenzym nájdete odteraz opäť v kamennej aj online lekárni. Dostupné sú všetky tri balenia – 200, 300 a najväčšie balenie 800 tabliet. Enzýmy je pre zabezpečenie optimálneho účinku nutné užívať nalačno, minimálne 30 minút pred jedlom alebo aspoň 90 minút po jedle. Čítajte viac na www.wobenzym.sk

*Wobenzym je liek na vnútorné použitie, registrovaný v oblasti systémovej enzýmoterapie. Pozorne si pred užívaním prečítajte písomnú informáciu pre používateľov

O autorovi

Pod autorom podpísaným ako "Tlačové správy" vám prinášame články venované rôznym témam, službám a novinkám, ktoré pochádzajú z externých redakcií, agentúr a spoločností. Články prechádzajú našou kontrolu a redakčným zásahom.