• By Sofia
  • 12. mája 2019

SALVATORE FERRAGAMO INCANTO SHINE pekná no s malou výdržou

Salvatore Ferragamo Shine v zľave a akcií, recenzia

SALVATORE FERRAGAMO INCANTO SHINE pekná no s malou výdržou

SALVATORE FERRAGAMO INCANTO SHINE pekná no s malou výdržou 1000 1000 Sofia

Vo svete snov, harmónie a čistej blaženosti zvádza Incanto Shine všetky zmysly a otvára nám bránu do tajnej záhrady rajských potešení, kde rozkvitajú nádherné solitéry značky Ferragamo. Incanto Shine je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá vám zaručene zlepší náladu.

Keď som novinku Incanto Shine skúšala, bol práve krásny jarný deň. Slnko svietilo, ako by mu za to platili, a prvýkrát po zime som vytiahla jarnú bundu. Možno je to tým, možno svedomitejšou prácou, ale Incanto Shine sa mi celkom páčila – hoci je to opäť kvetinová ovocienka. Zvlášť začiatok bol pekný.

Recenzie

Krásna svieža vôňa. Používam ju už niekoľko rokov, ešte som sa ňou nepresýtila…

Kúpené pre dcéru a aj mne sa táto vôňa veľmi páči. Nikdy som túto značku neskúšala, ale už mám vzorky ďalších vôní a ide sa objednávať.

Svieža vôňa. Príjemná. Kupujem už niekoľko rokov. Nikdy nesklame. Vhodná pre tých, ktorí majú radi jemne nevtieravé vône.

Príjemná toaletka, relatívne slabá výdrž, ale vhodná na leto na každý deň, je potrebné mať aj v kabelke. Cena výhodná, kúpila by som si ju ako niečo vhodné na zmenu, príp. ak nechcem pôsobiť príliš preparfumovaná.

Mám s vôňou dobre skúsenosti okolie ju dobre vníma neobťažuje intenzitou, odporúčam aj kúpu naslepo, krásny flakón.

S vôňou som spokojná, páči sa aj manželovi na mne. Len vydrž je slabšia než obvykle…

Pekná svieža letná vôňa, len trosku slabšia vydrž. Pre mňa do prace ideálna.

Kto má rád Moschino Love Love, Lanvin Eclat D´Arpege a podobné vône, bude sa páčiť aj táto. Len výdrž má slabšiu.

Chcela som vyskúšať niečo nové a ušetriť. Vôňa je skôr letná a pokiaľ chce niekto voňať celý deň, tak je treba ju nosiť v kabelke.

Práve som ju rozbalila, kúpila som ju na základe recenzií a neurobila som chybu. Je to úžasná letná vôňa, niečo také som hľadala a som rada, že som ju objavila. Pekná je aj fľaštička a cena je veľmi príjemná. Hneď je mi lepšie… JE TO SUPER!

Kúpiť zlava a akcia
Od 10,90€

Sofia

Pracovala som ako kozmetička, modelka a kedysi aj ako predavačka v drogérií. Dnes odovzdávam svoje skúsenosti svetu a snažím sa, aby sme my, všetky ženy mohli bezpečne ukazovať našu krásu!

All stories by:Sofia

Leave a Reply