• By Sofia
  • 12. mája 2019

LANVIN ÉCLAT D´ARPEGE je nová Chupa Chups

Lanvin Eclat D Arpege v zľave, akcií lacno + referencie a recenzie

LANVIN ÉCLAT D´ARPEGE je nová Chupa Chups

LANVIN ÉCLAT D´ARPEGE je nová Chupa Chups 1000 1000 Sofia

Lanvin Eclat D´Arpege je jemná kvetinová vôňa narodená v roku 2003. Hlavnými zložkami tejto sofistikovanej kvetinovej vône Eclat D´Arpege sú lístky sicílskeho citróna, zeleného orgovánu, lístky zeleného čaju, kvietky broskyne a červenej pivonky. Osviežujúca orgovánovo-broskyňová harmónia je úžasná a veľmi obľúbená.

Recenzie

Krásna príjemná vôňa. Ráno sa navoniam a vôňa vydrží celý deň. Len odporúčam. Posledné dva roky ho používa aj moja 16 ročná dcéra, veľká spokojnosť.

Podľa mňa jedna z najlepších jemných vôní, dokážem voňať cely deň, vhodná na každé ročne obdobie, kupujem opakovane už niekoľko rokov. Veľmi zapamätateľná, iskrivá vôňa vhodná pre veselé ženy.

Pre mňa zatiaľ najkrajšia vôňa zo všetkých 🙂 Keď som ju prvýkrát ovoňala, vzbudila vo mne neskutočné pocity. Preto jej ostanem verná nadlho. Okrem toho mi ju aj okolie neustále chváli, hlavne muži 🙂 Jednoznačne odporúčam!

Toto je pre mňa nadčasová klasika. Pravidelne si ju kupujem. Elegantná, netuctová, výnimočná vôňa. Jemná a pritom intenzívna. Ženská, ľahká vôňa. Nič z čoho by bolela hlava. Citrusovo-kvetinová, orgován a citrus. Pre mňa je to očarujúca vôňa. Odporúčam aj naslepo, pre ženy, ktoré majú rady svieže, ľahké vône. Touto nadčasovou klasikou nie je čo pokaziť.

Milujem túto vôňu, hlavne v lete. Používam ju už niekoľko rokov a nezunovala sa mi, práveže sa na ňu “namotalo” aj pár mojich kamarátok :o)

Svieža, sladko-zelená vôňa…. veľmi príjemná. Keď ju cítim hneď mám lepšiu náladu…a nie je klasická svieža citrusová, ale taká sviežo sladkastá.

Táto vôňa mi pripomína jednu voňavku. Volala sa Chupa Chups. Veľmi príjemná ľahká vôňa. Vyskúšam si ju kúpiť a uvidím ako vydrží.

Nádherná jemná, ľahká svieža vôňa, ktorá sa uvoľňuje počas dňa v pravidelných intervaloch. Vhodná pre jemné ženy s príjemným vystupovaním. Nie korenistá, ťažká ani vulgárna.

Jemná, príjemná kvetinová vôňa, pôsobí veľmi sviežim dojmom. Možno pre niekoho príliš jemná, ale to neznamená, že nie je intenzívna. Celkovo, za danú cenu, veľmi dobrá hodnota.

Kúpiť zlava a akcia
Od 15,19 €

Sofia

Pracovala som ako kozmetička, modelka a kedysi aj ako predavačka v drogérií. Dnes odovzdávam svoje skúsenosti svetu a snažím sa, aby sme my, všetky ženy mohli bezpečne ukazovať našu krásu!

All stories by:Sofia

Leave a Reply