• By Sofia
  • 12. mája 2019

Karl Lagerfeld for Her za najlepšiu cenu

Karl Lagerfeld for Her v zľave a lacno

Karl Lagerfeld for Her za najlepšiu cenu

Karl Lagerfeld for Her za najlepšiu cenu 1000 1000 Sofia

Očarujúca vôňa pre dámy Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her bola uvedená na trh v roku 2014. Zmes ovocia a kvetín vyžaruje krásu a nežnosť. Osviežujúce tóny citróna a broskyne skvelo ladia s vôňou magnólie a ruže. Základ parfému Vás ohromí nádychom hrejivých, drevitých tónov ako je ambra a pižmo. Vyskúšajte jedinečný mix ovocia a kvetín s vôňou Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her. Vôňa je ako stvorená pre odvážne ženy, ktoré chcú vyskúšať niečo nové.

Recenzie

Táto vôňa bola láska na prvé privoňanie, málokedy sa mi stane, že ma hneď nejaká vôňa takto zaujme. Na mňa z nej najviac srší taká neopísateľná čistota, výdrž ma u mňa cc 4-5 hodín.

Objednala som len na základe recenzii a musím povedať že vôňa mi sadla. Je jemná a elegantná zároveň, vydrží aj po sprche. Spokojnosť, uvidíme na ohlasy od okolia. Cena dobrá.

Patrí medzi moje najobľúbenejšie… žiadna sladkosť… taký mix Chloe a Cacharel Noa

Trvá dlhšie, než si na ňu zvyknete, taká zvláštna, mne sa najviac páči tak 2hod. po nastriekaní.

Karla mám druhé balenie a som spokojná. Vydrží nie celý deň, ale tých 5-6 hodín zvládne. Na oblečení sa drží pomerne dlho. Pred kúpou odporúčam ovoňať, pretože nie každému môže sadnúť. 85 ml za necelých 21€, za mňa spokojnosť.

Úžasná vôňa… nič sladkého… je to luxusná fresh vôňa, ktorá vydrží dlho.

Kúpiť zľava a akcia teraz
Od 10,29€

Sofia

Pracovala som ako kozmetička, modelka a kedysi aj ako predavačka v drogérií. Dnes odovzdávam svoje skúsenosti svetu a snažím sa, aby sme my, všetky ženy mohli bezpečne ukazovať našu krásu!

All stories by:Sofia

Leave a Reply