• By Sofia
  • 18. marca 2019

Calvin Klein Euphoria hodnotenie a za lacno

Calvin Klein Euphoria referencie a lacno

Calvin Klein Euphoria hodnotenie a za lacno

Calvin Klein Euphoria hodnotenie a za lacno 1000 1000 Sofia

Parfém Calvin Klein Euphoria je nádherná orientálna vôňa, plná exotického ovocia, zvodných kvetín, podčiarknutá hladkou smotanovou arómou.

Dizajn flakónu Euphoria bol inšpirovaný kvetom orchidei v rozkvete. Parfém Calvin Klein Euphoria je ťažká, sladká, výrazná, zmyselná, orientálna i korenistá vôňa.

Parfém ocenený cenou FIFI. V roku 2006 sa tento parfém od Calvin Klein stal najlepšou vôňou pre dámy. Už od roku 2005 patrí medzi najpredávanejšie vône od značky Calvin Klein. Čo je na nej tak úžasné? Buď naozaj skvelo vonia a spríjemňuje každý deň, alebo si užívame pohľady všetkých okoloidúcich?

Recenzie

Úžasná vôňa, úžasné zloženie, rozvoniava počas celého dňa, odporúčam všetkými 10. Používam ju počas zimného obdobia a nedám na ňu dopustiť. Ja som sa do tejto vône zamilovala.

Milujem ju od jej príchodu na trh, vtedy som si ju ako študentka nemohla dovoliť, teraz mám skoro všetky jej verzie, je neoddeliteľnou súčasťou mojej zbierky a vždy bude 🙂

Prvýkrát som vyskúšala túto vôňu a som maximálne spokojná, troška zmena vône, je sladšia ale vydrží dlho a pekné rozvoniava.

Tento parfém používam niekoľko rokov a na mne vonia famózne! Asi 10 žien sa ma spýtalo, že aký to mám parfém, že vynikajúco vonia! Doteraz je pre mňa najlepší!

Tiež túto vôňu milujem. Je veľmi ženská. Zo začiatku silnejšia, a po chvíli je to krása. Dnes som na ňu mala náladu. Ráno som si trošku strekla do vlasov. Už je dávno poobede a vôňa sa stále vôkol mňa roznáša. Výdrž je naozaj skvelá, za tú cenu je to bomba.

Kúpiť zlava a akcia
Od 22,19€

Sofia

Pracovala som ako kozmetička, modelka a kedysi aj ako predavačka v drogérií. Dnes odovzdávam svoje skúsenosti svetu a snažím sa, aby sme my, všetky ženy mohli bezpečne ukazovať našu krásu!

All stories by:Sofia

Leave a Reply